Darmowa Dostawa - od 250zł
STRONA W PRZEBUDOWIE - ZAPRASZAMY NA WWW.KINGOFSPORT.PL

Blog wakeboardowy kingofwake.pl


Kategorie: Wszystkie · Nowości Sprzętowe · Onewheel

Kitesurfing na Malediwach z Karoliną Winkowską

kingofkite.pl // 06.02.2020
W tym roku Karolina spełniła jedno ze swoich marzeń z bucket list i spędziła 2 tygodnie w prawdziwym raju. Choć Malediwy nie wydają się najlepszą miejscówką do wyjazdu na kite'a to jednak wbrew pozoro...więcej »

Lista zawodników Red Bull King of the Air 2020

kingofkite.pl // 15.12.2019
Najbardziej kultowe zawody Red Bull King of the Air 2020 już za miesiąc. W końcu mamy dla Was ostateczną listę zawodników, którzy dostali się do głównych zawodów. W tym roku zawodnicy będą podzieleni ...więcej »

Death of Park - Światowa premiera filmu w kingofkite.pl

kingofkite.pl // 12.12.2019
Przedstawiamy Wam nowy film dedykowany jeździe po przeszkodach produkcji Knot Future w reżyserii Alexa Jamesa Lewis-Hughes’a. Poniżej kilka słów od Alexa - którego nota bene dobrze znacie też z polski...więcej »

Ghost - najlepszy jednotubowy kite?

kingofkite.pl // 08.12.2019
Ghost V1 (z ang. duch) to zupełnie nowy latawiec w gamie Slingshota. To pierwszy ultra lekki latawiec jednotubowy. Jego projektowanie trwało niemal 3 lata. Wiele dzisiejszych latawców jednotubowych do...więcej »

Chris Bobryk w kitesurfingowym teamie Slingshota

kingofkite.pl // 26.11.2019
Poznajcie nowego ridera Slingshota - Chrisa Bobryka. Chris jest specem od freestyle’u, ale kiedy wieje zbyt mocno na jazdę po przeszkodach przesiada się na Slingshota Raptora, na którym lata pod chmur...więcej »

Jak zostać fotografem kitesurfingowym?

kingofkite.pl // 10.11.2019
Fotografia sportów wodnych z Thomasem Ott W Slingshocie dostajemy dziesiątki propozycji współpracy od fotografów. Będąc jedną z największych firm kitesurfingowych widzieliśmy setki zdjęć z wielu nies...więcej »

King of Kite Blog

kingofkite.pl // 01.12.2016
Witaj na naszym sklepowym blogu. Zajmujemy się kitesurfingiem od 1999 roku czyli już dobre kilkanaście lat. Od 2003 roku jesteśmy importerem sprzętu Slingshota na Polskę i od tego czasu dołączyliśmy d...więcej »