Darmowa Dostawa - od 250zł

Onewheel Onewheel+

Onewheel


Onewheel Onewheel+
Produkcja Onewheel+ zakończona. Zapraszamy po Onewheel+ XR oraz po Onewheel Pint.

Oryginalny Onewheel + amerykańskiej firmy Future Motion od polskiego dystrybutora.

Zamknij oczy i wyobraź sobie niczym niezakłóconą jazdę snowboardem po świeżym puchu - tak właśnie możesz się czuć jadąc Onewheelem. Do tej pory żaden inny produkt na rynku nie był aż tak bardzo zbliżony odczuciami do jazdy snowboardem. Teraz nie musisz już jechać w góry!

Duże pompowane koło zapewnia idealne tłumienie wszystkich nierówności. Śmiało poradzi sobie z nierównymi chodnikami, uskokami, dziurami, jak również trawnikami, ziemią, żwirkiem czy nawet twardym piaskiem na plaży. Niezwykle mocny silnik hypercore™ pozwala wjeżdżać pod górę oraz wydajnie hamować jadąc w dół. Duży zasięg od 8 do 11km (w zależności od warunków użytkowania)  i niezwykle szybkie ładowanie (20 minut) sprawi, że mieszkając w mieście dojedziesz szybko i bez korków w niemal każde miejsce. 

Onewheel jest banalnie prosty w prowadzeniu. Nawet jeżeli nie miałeś do tej pory żadnego doświadczenia, jazdę opanujesz w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że pochylisz się do przodu a deska zacznie powoli poruszać się w tym kierunku. Wychylenia na boki, tak samo jak na snowboardzie powodują skręty, a przejście ciężarem na tylną nogę szybko i sprawnie wyhamuje deskę do zera. Teraz wystarczy unieść piętę aby deska przestała reagować na ruchy i swobodnie zejść na ziemię.

Onewheel to doskonały środek transportu. Jest lekki, więc bez problemu zabierzesz go ze sobą do autobusu, tramwaju, pociągu czy na jacht aby cieszyć się jazdą na wakacjach w ciepłych krajach!

  • zamknij oczy i wyobraź sobie niczym niezakłóconą jazdę snowboardem po świeżym puchu - tak właśnie możesz się czuć jadąc Onewheelem
  • jeździj po każdym terenie - chodniku, trawie, ziemi, żwirku, a nawet plaży
  • duże pompowane koło pozwala zapomnieć o nierównościach terenu dzięki czemu jazda jest niezwykle komfortowa i miękka
  • mocny hamulec pozwala bez problemu zjeżdżać z gór i poruszać się po mieście. 
  • jazdę na onewheelu opanujesz w oka mgnieniu, nawet jeżeli nigdy nie jeździłeś na deskorolce, rolkach czy hulajnodze.
  • zapomnij o sterowaniu pilotem, pochyl się do przodu żeby przyspieszyć a do tyłu aby zahamować. Dzięki temu ręce masz zupełnie wolne! Chyba, że chcesz uprawiać cruising z kawą w ręku. 
  • niezwykle mocny silnik hypercore™ pozwala bez problemu wjeżdżać pod górę i rozpędzać się do dużych prędkości
  • Onewheel jest wystarczająco lekki żeby zabrać go ze sobą do autobusu, tramwaju, pociągu, samochodu czy na jacht


Produkt na zamówienie
Wybrany produkt jest dostępny na zamówienie.
cena: 7299.00