Darmowa Dostawa - od 250zł
STRONA W PRZEBUDOWIE - ZAPRASZAMY NA WWW.KINGOFSPORT.PL

O Nas

kingofkite.pl to najmłodsze dziecko w naszej ponad dziesięcio-letniej historii na rynku sportów wodnych. Wszystko zacząło się w 2004 roku kiedy jako proSurf zostaliśmy wyłącznym importerem marki Slingshot USA na Polskę. W dniu dzisiejszym jesteśmy również wyłącznym importerem marek: Jobe Wake, Humanoid WakeRemote Wakeskates, Red Paddle CoDevocean, Moonshine Mfg, oraz Inboard Skate. W swojej ofercie mamy również akcesoria następujących firm: Rope, GoodboardsPro-tecMystic, Rip Curl, O'neill, Osprey, Fishskateboards.

Pomysł na sklep kingofkite.pl zrodził się w 2014 roku, kiedy doszliśmy do wniosku, że nie ma w Polsce sklepu kiteboardowego z prawdziwego zdarzenia. Sklepy do których dostarczaliśmy produkty kupowały zaledwie kilka desek na stan, nie wspominając już o akcesoriach kite. Większość z nich i tak ograniczała się wyłącznie do wirtualnych produktów polegając na naszych stanach magazynowych i tak jest do dziś.  

Dlatego postawiliśmy sobie za misję stworzenie najbardziej kompletnego sklepu kiteboardowego w Polsce, w którym każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie dostępny od ręki i to w najlepszych cenach na rynku. Mając w ciągłej sprzedaży ponad tak wiele desek, tyle samo latawców oraz niezliczoną ilość akcesoriów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zamówienie w ciągu 24h. Ponieważ jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na Polskę wyżej wymienionych marek możemy ponadto zagwarantować najlepsze ceny w Europie.

Poza sklepem internetowym, w kwietniu 2015 roku uruchomiliśmy stacjonarny sklep kiteboardowy na ul. Solec 81b lok. A-66 w Warszawie, a od października 2015 powiększyliśmy sklep o trzy nowe lokale - A-66/A-67/A-68. W przyszłości chcemy poszerzać naszą gamę produktów, aby zgromadzić jak największą ilość firm kiteboardowych pod jednym dachem. Poza kite i wake, w tym roku jako mały bonus mamy w naszym sklepie również mega ekskluzywne longboardy (ręcznie robione w USA) Moonshine MFG.

kingofkite.pl to dużo więcej niż tylko sklep. Organizujemy w całej Polsce darmowe testy sprzętu kiteboardowego oraz liczne imprezy!

Last but not least, wpółpracujemy z większością szkółek kite w Polsce dostarczając im sprzęt do wypożyczalni, wspólnie organizując testy sprzętu oraz imprezy. Szkółki i klientów hurtowych zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę B2B: www.prosurf.com.pl.

Ponieważ od lat sami jesteśmy fanatykami kiteboardu, pomożemy Ci wybrać najlepszy sprzęt i doradzimy w każdej kwestii z nim związanej. Zresztą nie tylko doradzimy, ale również odradzimy. Jeśli dany sprzęt nie jest naszym zdaniem dla Ciebie najlepszy, na pewno Ci o tym powiemy - dzięki temu nigdy nie kupisz u nas kota w worku.

Chcemy żeby kingofkite.pl był zawsze synonimem najlepszej jakości obsługi oraz najwyższego profesjonalizmu. Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, uwagi, pomysły lub propozycje odnośnie poszerzenia naszego asortymentu nie wahaj się z nami skontaktować, najlepsze nagrodzimy niespodziankami.

Dane firmy

kingofkite.pl

proSurf Paweł Giżowski
ul.Solec 81b lok. A-66
00-382 Warszawa

NIP: 952-193-90-26
REGON: 140013741
VAT: PL952-193-90-26

ING Bank Śląski
Numer konta: 26 1050 1025 1000 0022 8882 0836
Swift code: INGBPLPW