Chris Bobryk w kitesurfingowym teamie Slingshota

Chris Bobryk w kitesurfingowym teamie Slingshota

Poznajcie nowego ridera Slingshota – Chrisa Bobryka. Chris jest specem od freestyle’u, ale kiedy wieje zbyt mocno na jazdę po przeszkodach przesiada się na Slingshota Raptora, na którym lata pod chmurami. W tej chwili spotkacie Chrisa pędzącego vanem na wschód USA razem z ekipą MacKite. Poniżej vlog w którym dowiecie się więcej.

Chris do freestyle’u używa zestawu Slingshotów RPM w rozmiarach 8m2, 10m2 oraz 12m2. RPM to jeden z najbardziej unikatowych latawców na rynku. Idealnie łączy cechy latawca freeride’owego z latawcem freestyle’owym. W 2019 roku RPM przeszedł gruntowny facelift i zyskał niesamowity dolny zakres i znacznie wyższe noszenie do góry.

Slingshot Refraction 2020 to idealne dopełnienie setu Chrisa, zarówno do freestyle’u jak i jazdy po przeszkodach. Jest to jedna z najlepszych desek typu cross-over – łączących różne style w kitesurfingu. Na sezon 2020 deska została znacznie zmodyfikowana – otrzymała mniejszy rocker – dzięki czemu dużo lepiej ostrzy pod wiatr i jest dużo szybsza. Refraction idealnie nadaje się dla riderów, którzy lubią mieć dużo na latawcu, ostra jazda to ich drugie imię, a podczas wizyty w wakeparku nie zmieniają nawet deski.

Najlepszy zestaw kitesurfingowy do Big Air Chrisa

Slingshot Raptor to nowe dziecko w gamie latawców Slingshota na sezon 2020. Chris uwielbia niesamowicie wysokie loty a żaden inny kite nie równa się z noszeniem Raptora. W dodatku jest niezwykle łatwy w prowadzeniu, do tego stopnia, że nawet początkujący poczuje dreszcz emocji podczas długich i łagodnych lotów.

Raptor idealnie komponuje się z deską kitesurfingową Slingshot Misfit 2020. Jest to idealny twintip w kombinacji z nowymi footstrapami Slingshota na wymiar – Dually. Misfit idealnie ostrzy pod wiatr – co zapewnia podniebne loty, jest szybki i ma niezwykły pop. Idealny wybór dla miłośników Big Airów.

Share this post