Slingshot Phantasm – hydrofoile do wingfoila i nie tylko

Slingshot Phantasm – hydrofoile do wingfoila i nie tylko

Slingshot Phantasm – nowa gama hydrofoilii do wingfoila, kitefoila, windfoila, foilsurfingu i pompowania.

Lekkie i niezwykle sztywne – nasza nowa gama carbonowych hydrofoilii Slingshot Phantasm zapewnia zupełnie nowy poziom osiągów i efektywności. W tym roku popularna seria PTM zyskała jeszcze większe AR przekraczające 9.0 oraz została uzupełniona o dwa zupełnie nowe skrzydła. Ponadto w tym roku mamy dwie zupełnie nowe linie produktowe – E-series – niezwykle proste w prowadzeniu oraz G-series o średnim AR dla średniozaawansowanych. Wszystkie lotki Phantasm są kompatybilne ze wszystkimi fuselage’ami z serii Phantasm. Tak więc kupując jeden zestaw, możesz dowolnie dokupować do niego tylko przednie lotki w zależności od upodobań i sportów które chcesz uprawiać. Jest to zdecydowana oszczędność.

 

Seria E – jak Easy

Fun / Easy / Progression

Stworzona do cruisingu, seria E – jak EASY – charakteryzuje się średnim wydłużeniem oraz większą powierzchnią po środku zwężającą się w kierunku tipów. Jej głównym zadaniem jest utrzymanie stabilności pionowej bez potrzeby większej ingerencji użytkownika. Ponieważ największym problemem początkujących jest kontrola pionowego wychylenia skrzydła i częste upadki z tym związane, zaprojektowaliśmy skrzydło, które sprawi, że podczas nauki będziesz mógł zapomnieć o tym problemie. Bez względu na sport seria E jest idealna do nauki od wingfoila przez wakefoila do surffoila.

Phantasm E 866 (1550cm2) – najmniejsza lotka z naszej serii E ma nadal bardzo dobre noszenie nawet w marginalnych warunkach. Szybko wpada w lewitację, jest niezwykle stabilna na wychylenia oraz posiada winglety skierowane w dół dla Twojego bezpieczeństwa. Idealne zastosowanie: wingfoil, windfoil, wakefoil, surffoil.

Phantasm E 990 (1800cm2) – średnia lotka w naszej gamie E, tak samo jak E 866 niezwykle szybko wpada w lewitację i zapewnia jeszcze większą stabilność. Idealna dla większości osób stawiających pierwsze kroki na wingfoilu. Idealne zastosowanie: wingfoil, pompowanie, windfoil, surffoil.

Phantasm E 1090 (2200cm2) – największe z naszych wszystkich przednich skrzydeł idealnie nadaje się dla nieco cięższych riderów na pierwsze kroki do wingfoila oraz na marginalne warunki dla wszystkich innych. Idealne zastosowanie: wingfoil oraz pompowanie.

 

Seria G – jak Glide

Glide / Speed / Control

Nasza nowa seria G powstała z myślą o progresie. Dzięki średniemu i wyższemu AR nadal zachowasz solidną stabilność i dobry dół, ale znacznie bardziej zyskasz na prędkości, zwinności i mniejszych oporach, które nie obciążają rąk. Seria G zapewnia znacznie dłuższy ślizg oraz możliwości pompowania, z których szybko nie wyrośniesz.

Phantasm G 800 (1173cm2) – najmniejsze skrzydło z naszej gamy G, jest też najbardziej zwrotne. Największa prędkość, idealny ślizg i najlepsze pompowanie.

Phantasm G 900 (1263cm2) – środkowy rozmiar z naszej gamy G, sprawdzi się nawet w przypadku bardziej ambitnych początkujących, którzy pierwsze kroki mają już za sobą i dodatkowe doświadczenie z innych sportów w lewitacji – np. kite’a.

Phantasm G 1000 (1355cm2) – największe skrzydło z gamy G charakteryzuje się najdłuższym ślizgiem z najmniejszej nawet falki lub najlżejszej pompy.

 

Seria PTM

Efficient / Fast / Carve

Nasza gama najbardziej zaawansowanych folii PTM o wysokim AR to kwintesencja szybkości, doskonałości, glide’u i zwinności. Są idealne dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych riderów szukających niezwykle szybkich skrzydeł jak również pływających na fali i potrzebujących lotki, która utrzyma ich w lewitacji pomiędzy dwoma sekcjami fal.

Phantasm PTM 825 (758cm2) PTM 930 (950cm2) to dwa z naszych mniejszych skrzydeł o wysokim AR z serii PTM. Są to najbardziej zaawansowane skrzydła w naszej gamie i lubią byś ujeżdżane szybko i agresywnie. Jeżeli szukasz przedniej lotki, która zapewni Ci maksymalną pompę, glide, idealny promień skrętu i niewyobrażalną do tej pory szybkość to PTM 825 i 930 są dla Ciebie.

Phantasm PTM 1001 (1119cm2) – większy brat naszych dwóch mniejszych lotek PTM idealnie sprawdzi się dla cięższych riderów, lub osób szukających nieco mniej radykalnych skrzydeł.

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *